Rzeczoznawca

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY Szczecin

Niezależne opiniowanie szkód powypadkowych

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT, będąc ekspertami techniki samochodowej, oferują profesjonalne usługi rzeczoznawcze z zakresu motoryzacji i wyceny szkód powypadkowych. Wykonując swoje zadania na najwyższym, europejskim poziomie rzeczoznawcy z MOTOEXPERT korzystają zarówno z wieloletniego doświadczenia zawodowego, jak i wiedzy zdobytej w trakcie odbytych szkoleń i kursów, które pozwalają im na opiniowanie wszelkiego rodzaju szkód komunikacyjnych.

Regionalni rzeczoznawcy sieci MOTOEXPERT wszystkie swoje usługi wykonują  trzymając się ściśle obowiązujących norm i europejskich standardów rzeczoznawczych. Dlatego też w razie wypadku czy kolizji drogowej, do jakiej doszło za granicą (na terenie Unii Europejskiej lub w Szwajcarii), polecamy skorzystanie z fachowych usług eksperckich, jakie świadczy sieć MOTOEXPERT. Rzeczoznawcy samochodowi sieci wykonują bowiem w pełni obiektywne i niezależne opinie techniczne ora kalkulacje kosztów naprawy pojazdow powypadkowych, które są uznawane przez zagraniczne towarzystwa ubezpieczeniowe i mogą być podstawą likwidacji szkody drogowej za granicą.

Wycena szkód komunikacyjnych powstałych za granicą

Sieć rzeczoznawców MOTOEXPERT chętnie udziela pomocy wszystkim osobom poszkodowanym materialnie, które po niezawinionym zdarzeniu drogowym oczekują rzetelnej i niezależnej kalkulacji szkody, a także chcą otrzymać pełne i adekwatnego do zakresu uszkodzeń odszkodowanie powypadkowe. Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT są w stanie pomóc także tym osobom, które nie są zadowolone lub nie zgadzają się z wyceną szkody dokonaną przez ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia. Nowa, niezależna wycena wartości szkody komunikacyjnej lub kompleksowa weryfikacja już sporządzonej opinii technicznej, wykonana przez rzeczoznawcę z MOTOEXPERT, mogą niejednokrotnie pomóc w uzyskaniu przez pokrzywdzonego właściciela pojazdu właściwej tj. pełnej kowty należnego mu odszkodowania.

Partnerscy rzeczoznawcy techniki samochodowej MOTOEXPERT to również eksperci motoryzacyjni, którzy wszystkie – bez wyjątku – powierzone mu zlecenia i usługi wykonują z wyjątkową dbałością i wysokim zaangażowaniem. W przypadku starania się o odszkodowanie za wypadek lub kolizję samochodową zwykle wskazane jest skorzystanie z usług wybranego przez siebie rzeczoznawcy motoryzacyjnego – najlepiej specjalizującego się w wycenie szkód powypadkowych, tak, jak rzeczoznawcy z MOTOEXPERT. Decydując się bowiem na niezależną usługę rzeczoznawczą, jaką zaoferować i wykonać dla Państwa może np. sieć MOTOEXPERT, szansa na otrzymanie niezaniżnego odszkodowania powypadkowego znacznie wzrasta.

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT – Wypadki drogowe za granicą – Kolizja samochodowa w Unii Europejskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *